приймання замовлень
09:00 - 19:00
доставка
11:00 - 20:00
Заріна
Майстерня Осетинських пирогів
Київ
Просп.Бандери 21, 2 поверх

Історія осетинських пирогів

Осетинські пироги – це відображення сутності Осетинського народу, це знак щедрості, спритності та філософії Осетін.
Осетини багато століть печуть осетинські пироги з різною начинкою. Пекуть на заходи, святкування, церемонії, поминки і по буднях так само як росіяни завжди пекли пиріжки і ми досі ними насолоджуємось і неважливо що минуло вже стільки років з моменту їх заснування їх смак залишився таким же якісним та соковитим завдяки тому, що рецепт наших пирогів пронісся через століття не розгубивши свою основу і завдяки цьому ми досі насолоджуємося та виготовляємо цю чудову страву!

Осетинські традиції дуже тісно пов’язані з пирогами, тому що їх ставили на всі столи, особливо якщо це були свята і застілля. Важливий момент це те, що саме три пироги мають стояти на столі на одному підносі як символ Бога, Сонця та Землі. Потім старший за столом вимовляє молитву, тост у порядку.
Виготовлення пирогів вимагає чималого досвіду та вміння. В Осетії цим завжди займалися лише жінки, у наш час також і найталановитіші чоловіки освоїли це ремесло.

Чим тонше тісто і чим більше начинки в пирозі тим смачнішим він вважається, а так як начинка в пирозі часто з сиру, а він при плавленні має властивість витікати, а якщо тісто тонке, тому вміння готувати осетинські пироги без декількох років практики і вивчення технології практично неможливо.
Для того щоб приготувати таку випічку, обов’язково треба суворо дотримуватися початкової технології, використовувати секретні інгредієнти та мати великий досвід у приготуванні цієї страви.

До осетинських пиріг неможливо звикнути, так як величезна кількість варіантів начинок не дає цю можливість, вони чудово і гармонійно подаються з будь-якою іншою стравою, і можуть бути поставлені на будь-який стіл. Спробувати та оцінити всю якість осетинських пирогів Ви можете, замовивши їх у нас у компанії «Осетинські пироги від Зарини». Ми не змінюємо стародавніх рецептів виготовлення пирогів, і в цьому переконалися кілька сотень наших клієнтів по всьому Києву!
“Осетинські пироги від Заріни – визнана якість!”

Осетинські пироги не приїдаються, гармонійно поєднуються з будь-якою іншою стравою, і можуть бути подані до будь-якого столу. На щастя, спробувати та оцінити всю красу осетинських пирогів Ви можете, замовивши їх у нашій службі доставки осетинських пирогів

“Осетинські пироги від Заріни”. Ми не змінюємо традиції та визнані принципи якості, а нагорода за це – непідробна подяка наших клієнтів!

Смачного!

Контакти
електронна пошта

Pirogi333@gmail.com

Написати
Быстрый заказ


×
0